Kiedy oddałam klucze siostrze, przestałam czuć się u siebie
Wpuściłam siostrę do mojego mieszkania, bo naprawdę nie miała gdzie pójść 🏠. Potem zaczęły znikać moje granice, spokój i poczucie, że to jeszcze jest mój dom 🔑. Do dziś nie wiem, czy byłam bez serca, czy po prostu za późno powiedziałam „dość” 😔. Najgorsze jest to, że im więcej wychodziło na jaw, tym mniej byłam pewna, kto tu naprawdę zawinił 🤯.